Prenovljen in še boljši Tuš supermarket Šoštanj

  • 6

Danes je svoja vrata na široko odprl prenovljen in osvežen Tuš Supermarket v Šoštanju. Pri prenovi so v prvi vrsti upoštevali želje kupcev in sodobne nakupovalne trende, zato prostor sovpada z najnovejšimi rešitvami, ki kupcem zagotavljajo enostavno in pregledno nakupovanje. Supermarket tako poleg osveženega prodajnega asortimana ponuja tudi bogatejšo ponudbo na oddelku sadja in zelenjave, privlačnejšo delikateso in širšo paleto dnevno svežega kruha in pekovskih izdelkov.

Prenova in osvežitev kupcem prinašata premišljeno urejen prostor, ki je povsem prilagojen sodobnemu načinu nakupovanja ter sledi svetovnim smernicam na tem področju. Osvežitev nakupno pot povsem prilagaja potrebam in željam kupcev, s čimer se jim želijo še bolj približati. Okrepili so tudi izbor slovenskih izdelkov, ki nastajajo pod rokami slovenskih pridelovalcev in predelovalcev v okviru njihove premium blagovne znamke Slovenske dobrote.

< Nazaj

Ostale novice

  • Samo v petek, 5. 12. 2025, čokolade, bombonjere in praline Lindt (več vrst) kar 40 % CENEJE. *Velja ob predložitvi Tuš klub kartice.

  • Samo v petek in soboto, 5. in 6. 12. 2025: – svinjska rebra brez kosti kar 50 % CENEJE, samo 4,49 € za kg – kisla repa Tuš (1 kg) samo 1,99 € – testenine Barilla (svedri št. 98, 500 g) le 0,89 € – čips Lay’s (130 g, slani, … Več

  • Obveščamo vas o odpoklicu izdelka PEČENICE (Proizvaja: mesnica Tuš supermarket Planet Maribor – Studenci, Na poljanah 18, Maribor; Datum proizvodnje: 20. 11. 2025, Lot: 839, Porabiti do: 22. 11. 2025) zaradi vsebnosti SO2. Rok uporabe je živilu pretekel 23. 11. 2025. Izdelek se je prodajal le v poslovalnici Tuš supermarket … Več